Ahojte všetci, ja som RoXXy a som husky. Aj keď nevyzerám zatiaľ ako poriadny ťahač, poťahať už zvládnem aj teraz. Narodila som sa konom apríla a rastiem ako z vody. Už teraz, keď mám 3 mesiace vážim niečo cez 9 kg.

Svojim majiteľom robím len a len radosti, teda aspoň si to myslím. Sem tam im kusnem ale to len preto aby vedeli, že ma musia mať stále radi. Som tak trošku ich chvostík a bezomňa ani na krok. Mám na dvore postavenú krásnu veľkú búdu, ale ešte som v nej nespala. Pod Máriovou posteľou sa predsa spí lepšie, keď mám istotu, že neodíde nikam bezomňa.

S mojou novou rodinkou som už stihla absolvovať pár prespávačok na Lide v Piešťanoch, kde sa mi strašne moc páčilo, i keď oni moc nadšení neboli, že všetko ňuchám a najradšej by som všetko spapala.

Už som s nimi stihla byť aj na VanLife meetingu, kde som si našla kamoša s ktorým som sa mohla hrať, keďže Jack – yorkshir s ktorým obývam zatiaľ jeden dom sa ma skôr bojí a nechce sa so mnou hrať.

A už teraz viem, že sa teším ako budeme všetci spoločne cestovať a objavovať nové a krásne miesta či už na Slovensku ale aj v zahraničí, keď budem mať konečne pas.

P.S.: Nezabudnite mi hodiť follow na môj instagram RoXXy_husky aby ste videli ako rastiem a ako robím zlobu

Tags: